class="single single-post postid-54816 single-format-standard">

Locuri de munca – Agent Vanzari pentru Vaslui

2019-01-08-11-40-44Agent Vanzari

E-ON România

Căutam oamenii cu experiența in vânzarea D2D ( din usa in usa ) .
Suntem in căutarea de echipe formate D2D plata avantajoasa pe agent cât și pe șef de echipa .
E-ON România lider de piața in zona Moldovei recrutează persoane ambițioase și perseverente pentru a prelungi contractele clienților deja existenți .
Se atinge ușor 2500-3000 de lei chiar și part-time .
Recrutam oamenii care au mai lucrat (Rds-Rcs Digi , Telekom , Orange , Vodafone )

click pe link pentru a aplica pentru acest job: ro.jooble.org

Sc Taviany Srl angajeaza supervisor vanzari pt oras Vaslui.

Responsabilitati:

  • indeplinirea obiectivelor de vânzări si încasări
  • merchandising
  • acoperirè optima a pietei
  • mentinerea si imbunatatirea relației cu clientii.

Cerințe :

  • minim 3 ani experienta in domeniul vânzărilor (FMCG)
  • minim 2 ani experienta in coordonarea unei echipe de vanzari
  • capacitate de coordonare, planificare si organizare
  • abilități de comunicare sinegociere
  • cunostinte operare PC
  • permis auto cat. B
click pe link pentru a aplica pentru acest job: ro.jooble.org

Agenti vanzari energie si gaz -Partener ENEL

Candidatul ideal

NOI stim ca pentru a avea rezultate in vanzari e obligatoriu sa ai atitudine pozitiva si sa tinzi catre succes!

NOI iti oferim:

- training constant;
- contract de munca 8h/zi;
- salariu fix + bonusuri;
- masina pentru deplasare si telefon.

Pentru ca TU:

- sa promovezi si sa vinzi produsele companiei ENEL (ENERGIE si GAZ) la clienti rezidentiali prin vanzare door to door;
- sa incheie contracte cu persoanele fizice;
- sa raportezi zilnic rezultatele coordonatorului de echipa;
- sa asiguri acoperirea permanenta si eficienta a zonei alocate, conform programului de rute zilnice.